Op. Dr. Mehmet Köksal

Op.Dr. Mehmet Köksal, Samsun’un Vezirköprü ilçesinde doğmuştur. 2003 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinden (Çapa Tıp) mezun olduktan sonra Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Cerrahi Kliniğinde 6 yıl süren ihtisas eğitimini tamamlayarak Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur.
2008 yılında Amerika Birleşik Devletleri New York Üniversitesi Plastik Cerrahi Kliniğinde dünyaca ünlü cerrahlardan eğitim görmüş, beraber ameliyatlarına katılmıştır.
Estetik burun ameliyatı, yüz gençleştirme, mikrocerrahi, botox ve dolgu maddeleri, lazer tedavileri ve saç ekimi gibi ilgi alanına giren konularda kurs ve kongrelere katılmıştır. 2010 -2012 yılları arasında Ahi Evran Üniversitesi Kırşehir Devlet Hastanesi Plastik Cerrahi Kliniğinde görev yapmıştır. Kırşehir tarihinde daha önceden yapılamayan bir çok ameliyata ve yeniliğe imza atmıştır.
Her sene yurt içi ve yurt dışındaki kongre ve toplantılara katılarak kendisini sürekli geliştirmektedir.
Ayrıca kendisine ait yeni ameliyat teknikleri ve cerrahi alet tasarımı yapmaktadır.
Op.Dr.Mehmet Köksal halen istanbul’da Özel bir Klinikte görev yapmaktadır.
Türk Tabipler Birliği, Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği ve Estetik Plastik Cerrahi Derneği ve İstanbul Tabip Odası üyesidir.

Ücretsiz teklif almak için arayın:
✆ 0212 924 05 92
ya da formu doldurun, sizi arayalım.

Vali Konağı Caddesi 85
34371 İstanbul TR
Yol tarifi al