Kudret Göz Hastanesi

Kudret Göz Ankara, 13 Mayıs 2002 tarihinde Kennedy Cad. No:71 Kavaklıdere/ANKARA adresinde faaliyete başladı. Grubumuzun ilk hastanesi olan Kudret Göz Hastanesi ANKARA, 23 Adet tek kişilik hasta odası, 4 adet ameliyathanesi, 15 adet Doktor muayene odası ve 5 adet tetkik odası ile sizlere hizmet vermektedir.

Kudret Göz Grup’un ikinci hastanesi olan Kudret Göz Kadıköy, 12.10.2005 tarihinde Sarayardı Cad. No:1 Kadıköy İSTANBUL’da açıldı. 3 adet ameliyathanesi, 22 adet tek kişilik hasta odası, 10 adet tetkik odası ve 10 doktor muayene odası ile sizlere hizmet vermektedir.

Muayene Odaları

Hasta bilgileri tüm muayene ve teşhis – tedavi odalarındaki bilgisayarlar sayesinde ana merkez bilgisayarlara yüklenmektedir. Bu merkezi ağ sayesinde hastalara bilgisayarda dosya açılır ve hastanın tüm belgeleri bilgisayarda kaydedilmiş olur.

Bu sayede herhangi bir şekilde dosya kaybı riski sıfırlandığı gibi bilimsel çalışmalara kaynaklık edecek verilerin toplanması da kolaylaştırılmıştır.

Hastalar, otorefraktometre adlı cihaz ile göz ölçümleri alındıktan ve non-contact air-puf tonometre ile göz tansiyonuna bakıldıktan sonra muayeneye alınır.

Göz muayenesi sonucu ileri derecede göz rahatsızlığı olduğu tespit edilen hastalar, hastanede mevcut olan konu ile ilgili üst branşlara yönlendiririr.

Ameliyathane

Ameliyathanenin tümü klima aracılığı ile filtre edilerek devamlı havalandırılmaktadır. Ameliyathanede her türlü göz ameliyatının uygulanabileceği üç oda ile birlikte Excimer Lazer – Lasik uygulama odası olmak üzere toplam 4 operasyon odası bulunmaktadır.

Tüm operasyon odaları 24 saat steril olarak muhafaza edilmektedir. Her dört odada tavandan gelen pentanlar ile oksijen, azot basınçlı hava, vakum ve elektrik sağlanmaktadır.

Hasta Odaları

Odalarımızda merkezi medikal gaz sistemi, hemşire çağrı sistemi, hasta yatağı, refakatçi için açılabilir koltuk, tv, mini bar, telefon, klima, duş ve wc mevcuttur.

Yatak katlarında her an kolayca ulaşabileceğiniz sağlık personelimiz sürekli servis deskinde bulunmaktadır.

Ücretsiz teklif almak için arayın:
✆ 0212 924 05 92
ya da formu doldurun, sizi arayalım.