Jinemed Tıp Merkezi

1989’da kurulan ilk Jinemed tüp bebek merkezi, Türkiye’deki ilk özel tüp bebek merkezi  ve İstanbul’da kurulan ilk tüp bebek merkezi olma gururuna sahip olmuştur.  Jinemed Sağlık Grubu, şu an  4 ülkede 7 tane merkezde hizmet vermekteyiz.

Jinemed Sağlık Grubu, kadın sağlığı konusunda çalışan uzmanların, Prof.Dr. Teksen Çamlıbel başkanlığında, 1988 yılında biraraya gelmesi ile kurulmuştur. Jinemed ekibi, İstanbul’un ilk özel tüp bebek merkezini 1989 yılında hayata geçirmiş ve buna paralel olarak laparoskopik ameliyatlar ve kanser ameliyatları konusunda da dünyadaki gelişmelerin Türkiye’deki ilk uygulayıcısı olmuştur.

4 ülkede 7 şubesi ile referans bir sağlık grubu olan Jinemed Sağlık Grubu, seçkin hekim kadrosu, uzman doktorları laboratuvar sorumluları ve sağlık personelleri ile kanıta dayalı tıp gelsefesi çerçevesinde dünya standartlarında sağlık hizmeti verir.

2000 yılında kurulmuş olan Özel Kalamış Tüp Bebek Merkezi, tüp bebek tedavisi ve kadın sağlığı konusunda yüksek teknolojik alt yapısı ile tedavi yöntemlerinde, dünyada kabul görmüş ve karşılaştırılmalı çalışmalarla kanıtlamış metotları kullanmaktadır.

Ücretsiz teklif almak için arayın:
✆ 0212 924 05 92
ya da formu doldurun, sizi arayalım.

Fener Kalamış Caddesi 56
34726 İstanbul TR
Yol tarifi al