İstanbul Cerrahi Hastanesi

1998 yılında “insan sağlığına değer vermek” ilkesiyle yola çıkan İstanbul Cerrahi Sağlık Grubu, geniş vizyonu ve güçlü doktor kadrosuyla şehrin tam kalbinde hız kesmeden adım adım büyümeye devam etmektedir. Kurulduğu günden itibaren tüm hastalarını sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşturmayı amaçlayan İstanbul Cerrahi Sağlık Grubu bilimsel çalışma ve yenilikleri yakından takip ederek, bu yenilikleri kaliteli yaşamın devamlılığı için tedavi süreçlerine dahil etmeyi tıbbi başarısının ana unsuru olarak görmektedir. Sağlıklı bir topluma öncülük eden İstanbul Cerrahi Sağlık Grubu en kaliteli ve ulaşılabilir sağlık hizmetlerini hastalarına sunuyor olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Türkiye’nin en donanımlı altyapısına sahip check-up merkezi ile hastalıklara henüz oluşmadan müdahale ederek, sağlıklı yaşamlar sunmak için çalışan İstanbul Cerrahi Fulya Hastanesi konusunda uzman doktorları ve sağlık ekibiyle tıp alanındaki yenilikleri takip etmekte, 5 ameliyathane, 78 hasta yatağı ve donanımlı medikal alanlarıyla, 32 branşta kaliteli ve konforlu sağlık hizmeti sunarak, standartlarını çağın ötesine taşımakta ve her geçen gün yenilenerek gelişmeye devam etmektedir.
İstanbul Cerrahi Sağlık Grubu, hizmet vermekte olan Fulya ve Nişantaşı Hastanelerine ek olarak, inşaatı hızla devam eden İstanbul Cerrahi Levent Hastanesi’nin de tamamlanmasını takiben, aynı anlayışla daha fazla hastaya ulaşabilecek olmanın heyecanını duymaktadır. Ayrıca öncü kimliğiyle Türkiye’nin ilk tam donanımlı sağlıklı yaşam merkezi Ageless Clinic için de kolları sıvayan İstanbul Cerrahi Sağlık Grubu, sadece tedavi değil; yaşam boyu sağlık, gençlik ve güzellik arayan misafirlerinin de beklentilerine yanıt vermeyi hedeflemektedir.

Ücretsiz teklif almak için arayın:
✆ 0212 924 05 92
ya da formu doldurun, sizi arayalım.